Novinky

Platba dobírkou pouze bezhotovostně platební kartou

S ohledem na Vaši bezpečnost a bezpečnost kurýrů doručující  zásilky  je možná platba dobírkou pouze platební kartou, dočasně je zrušena platba na dobírkou v hotovosti. (Platí pro DPD, Českou poštu, výdejny zásilkovny). Opatření platí od 14. března 2020. 

Adjustační ponožky - DOPRAVA ZDARMA

Při koupi Adjustačních ponožek DOPRAVA ZDARMA přepravní společností ZÁSILKOVNA (dle zvoleného výdejního místa). Z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území ČR pro výskyt koronaviru COVID - 19, a s ohledem na vaši bezpečnost, platí ve výdejních místech zákaz manipulace s hotovostí u dobírky, které tak musí být hrazeny pouze platební kartou. Opatření platí od 14. března 2020 do 24. března 2020. 

https://www.medicalprofi.cz/kategorie/adjustacni-ponozky/

Kompresní podkolenky VoXX LITHE

nově v osmi nových barvách - působí pozitivně na krevní oběh, díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou vhodné zejména při činnostech, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin - jako dlouhodobé stání, ale také sezení například v zaměstnání, dlouhodobé cestování v různých dopravních prostředcích.  U zátěžového sportu - podporují  rychlou regeneraci svalů, zvyšují průtok krve, přispívají k většímu okysličení svalů. Působí preventivně proti křečovým žilám - podkolenky jsou vhodné i pro budoucí maminky, vlemi oblíbené jsou u pracovníků ve zdravotnictví. https://www.medicalprofi.cz/kategorie/kompresni-podkolenky/

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.