Novinky

Leons Winter - anatomické papuče

Vysoce hřejivé, protiskluzové pantofle vyrobené z vlněné plsti s ozdobným lemem z umělé kožešiny. Měkká gelová stélka je potažena kůží a je anatomicky tvarovaná. Pantofle mají pevnou, protiskluzovou podrážku, vhodné jsou proto pro všechny typy podlah. Jsou k dostání v mnoha velikostech, aby se dostalo na každého. Střih těchto pantoflí se hodí pro užší až normální chodidlo a běžnou výšku nártu.

https://www.medicalprofi.cz/kategorie/zdravotni-domaci-obuv/

Leons Leona -

uzavřená kožená obuv z velmi měkké nubukové kůže,  model vycházkové obuvi  s anatomickou stélkou z paměťové pěny - v barvě červené, modré a pudrové.

 

Kompresní podkolenky VoXX LITHE

nově v osmi nových barvách - působí pozitivně na krevní oběh, díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou vhodné zejména při činnostech, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin - jako dlouhodobé stání, ale také sezení například v zaměstnání, dlouhodobé cestování v různých dopravních prostředcích.  U zátěžového sportu - podporují  rychlou regeneraci svalů, zvyšují průtok krve, přispívají k většímu okysličení svalů. Působí preventivně proti křečovým žilám - podkolenky jsou vhodné i pro budoucí maminky, vlemi oblíbené jsou u pracovníků ve zdravotnictví. https://www.medicalprofi.cz/kategorie/kompresni-podkolenky/

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem