Novinky

NOVINKA: Adjustační ponožky KIDS MULTICOLOR

+ ADJUSTAČNÍ PONOŽKY NAVY STRECH 

Originální Adjustační ponožky® KIDS slouží jako terapeutická pomůcka pro uvolnění spasticity nohy při DMO, pro stísněné a křivé prsty a jiné deformity nohou. Používají se především jako doplněk aktivního cvičení a fyzioterapie. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky NAVY STRECH s volným lemem EXTRA PRUŽNÉ  vhodné pro oteklé nohy
 

Adjustační ponožky jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volný lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a  jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.
Leons Winter - anatomické papuče

Vysoce hřejivé, protiskluzové pantofle vyrobené z vlněné plsti s ozdobným lemem z umělé kožešiny. Měkká gelová stélka je potažena kůží a je anatomicky tvarovaná. Pantofle mají pevnou, protiskluzovou podrážku, vhodné jsou proto pro všechny typy podlah. Jsou k dostání v mnoha velikostech, aby se dostalo na každého. Střih těchto pantoflí se hodí pro užší až normální chodidlo a běžnou výšku nártu.

https://www.medicalprofi.cz/kategorie/zdravotni-domaci-obuv/

Kompresní podkolenky VoXX LITHE

nově v osmi nových barvách - působí pozitivně na krevní oběh, díky stupňovitému masážnímu tlaku. Jsou vhodné zejména při činnostech, kde dochází k přílišnému zatížení dolních končetin - jako dlouhodobé stání, ale také sezení například v zaměstnání, dlouhodobé cestování v různých dopravních prostředcích.  U zátěžového sportu - podporují  rychlou regeneraci svalů, zvyšují průtok krve, přispívají k většímu okysličení svalů. Působí preventivně proti křečovým žilám - podkolenky jsou vhodné i pro budoucí maminky, vlemi oblíbené jsou u pracovníků ve zdravotnictví. https://www.medicalprofi.cz/kategorie/kompresni-podkolenky/

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem