Doprava a platba

Doprava a Platba  ČR

Způsob dopravy

 

Česká pošta a.s. Balíkovna - 79,00Kč

Česká pošta a.s. Balík Do Ruky -  129,00 Kč

Zásilkovna - výdej na pobočce - 79,00 Kč 

PPL Parcel CZ Private - doručení na adresu - 129,00 Kč 

PPL Parcel Shop - výdejní místo - 89,00 Kč

 

Způsob platby

Dobírka: 59 Kč Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. Dobírka je u dopravců zpoplatněna částkou 59 Kč. 

Bankovní převod na účet prodávajícího: ZDARMA Platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet. Po odeslání objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol. Tyto informace vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš email. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány obvykle během 1–3 pracovních dní. Zboží odesíláme ihned po obdržení platby (pokud je skladem). Při převzetí zásilky od doručovatele pak již nic neplatíte.

Číslo účtu: 2601341010/3030

On-line platba: Pokud u vaší Mastercard nebo Visa platební karty máte aktivovanou on-line platbu, využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat ihned nebo v nejbližším možném termínu.  Za produkty -můžete zaplatit kartou, pomocí bezpečné a oblíbené platební brány GoPay. Platbu kartou zdarma.

Online bankovní převod:  Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GoPay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Tímto způsobem zaplatíte platební kartou přes internet nebo rychlým on-line bankovním převodem. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Je platba kartou bezpečná?

• Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure  řešení – nejmodernější celosvětovou aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
• Údaje ze své platební karty zadáváte v zabezpečeném bankovním rozhraní.
• Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě.

PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE – GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

Přijímáme platební karty:

• VISA
• VISA Electron
• Maestro
• MasterCard